İnsan Kaynakları

Anasayfa / İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikamız

Hızla gelişen sektörümüzde İnsan Kaynakları'na verdiği önemle farkını ortaya koyan şirketimiz, çalışanları ve nitelikli işgücü için tercih edilen kurum olma konumunu daha da pekiştirmeyi amaç edinmiştir.

Kurumsal başarıya ancak bilgili, deneyimli, işini kendisine meslek edinmiş ve motive olmuş çalışanlarla ulaşılacağına inanan firmamız, en önemli iç kaynağı olan çalışanların desteğine ve üretkenliğine güvenmektedir. Firmamızın başarıyı temel alan çağdaş İnsan Kaynakları politikası, kaliteli insan gücü alımını gerçekleştirmek ve bu gücün en verimli şekilde değerlendirilmesini sağlamak hedeflerine yönelmiştir.

Şirket, çalışanlarına eğitim olanakları sunarak, sisteme bilinçli katılımlarını sağlayarak, üretimin her kademesinde çağdaş kalite değerlerine ve müşteri memnuniyetine ulaşmayı ve sürekli iyileşmeyi hedeflemektedir. Bu hedefle İnsan Kaynakları yönetimi, çalışanların meslek eğitimine özel bir önem vererek çalışanlarının yetkinliklerini kurumsal deneyimleriyle geliştirmeleri ve kariyer hedeflerine ulaşmaları için en uygun ortamı hazırlamaya çalışmaktadır. Şirketimiz, personeline sürekli yatırım yapmakta ve çalışan memnuniyetini en üst noktaya çıkarmayı amaçlamaktadır.

Not: Açık pozisyonlar'da yapılacak tüm işlemler ve ödeme işlemleri elmadizayn.com sitesi üzerinden kayıtlı olarak yapılacaktır. Hiç bir şekilde müşteriler ile nakit alışverişi yapılmamaktadır. Müşterilerinizin ödemeleri sadece banka kartı ve kredi kartları üzerinden yapılmaktadır. Nakit para alımlarından elmadizayn.com sitesi sorumluluk kabul etmemektedir. Aksi taktirde bulunulan bölgedeki bölge mahkemelerine verilen bilgileriniz doğrultusunda suç duyurusunda bulunulacaktır.

İş başvurusunda bulunmadan önce üyelik işlemlerinizi yapmış olmanız gerekmektedir. Aksi taktirde başvurularınız kabul görmeyecektir.

Açık Pozisyonlar;
- Bölge Temsilciliği (Bulunulan Bölgede Bizim Temsilcimiz Olarak Hizmet Vermek) %50 Prim
- Bireysel Bayilik (Bölgenizde Bizim Bayimiz ve Çalışanımız Olarak Hizmet Vermek ) %45 Prim
- Pazarlama  (Bulunulan Bölgede Web Sayfası Tasarımı Pazarlama) %40 Prim

İş Başvuru Formu

Kişisel Bilgiler

Adınız *
Soyadınız *
Gsm No *
E-Posta *
Doğum Tarihi *
Cinsiyet *
Uyruk *
Çalışmak istediğiniz il *
Engelli Durumu *

Eğitim Bilgileri

Eğitim Durumu *
Eğitim Seviyesi *

İş Tecrübesi

Toplam Tecrübe (Yıl)*
Şu anda herhangi bir yerde çalışıyormusunuz?

Başvuru Pozisyonu

Pozisyon *
Kendi CV'nizi Yükleyin
(Yalnızca .doc / .docx / .pdf / .xls)
Başvuru Yap

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0532) 404 9 532

Copyright © 2022. Her Hakkı Saklıdır.
Top